ВИМОГИ ДО СТАТЕЙ

Шановні автори!

Редакція запрошує до співробітництва вчених, практичних працівників, читачів, що цікавляться проблематикою журналу.

 

 Секції журналу

1. Теорія та історія політичної науки;

2. Політичні інститути та процеси;

3. Політична культура та ідеологія;

4. Політичні проблеми міжнародних систем та глобального розвитку;

5. Етнополітологія та етнодержавознавство.

 

До 28 червня 2024 року приймаються

статті до № 3 наукового журналу «Politicus» за 2024 рік.

 

ПОРЯДОК ПОДАННЯ МАТЕРІАЛІВ 

Для опублікування статті у науковому журналі «Politicus» № 3 за 2024 рік необхідно до 28 червня 2024 року відправити на електронну пошту Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. такі матеріали:

1. статтю;

2. довідку про автора.

Рецензування статті – розгляд статті одним із членів редакційної колегії (single-blind review – рецензент знає автора, автор не знає рецензента). На підставі проведеного рецензування автор може отримати одну з таких відповідей: - статтю прийнято до опублікування, - доопрацювати статтю, - автору відмовлено в публікації.

Оплата статті здійснюється тільки після офіційного підтвердження та надання реквізитів від редакції журналу (офіційний e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ).

Редакція журналу здійснює отримання та реєстрацію DOI для статей.

Матеріали, подані з порушенням вимог стандартів, не приймаються до редагування і публікації. Редакція зберігає право на редагування матеріалів, їхнє скорочення й уточнення найменування. Опубліковані матеріали виражають позицію автора, що може не збігатися з думкою редакції. За вірогідність фактів, статистичних даних і інших матеріалів відповідальність несе автор.

 

АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ

Редакція видання здійснює внутрішнє анонімне рецензування статей та перевірку на наявність плагіату. Статті у виданні перевіряються на наявність плагіату за допомогою програмного забезпечення StrikePlagiarism.com від польської компанії Plagiat.pl. 

 

ЗАБОРОНА ВИКОРИСТАННЯ НАУКОВИХ ПРАЦЬ КРАЇНИ-ОКУПАНТА

Забороняється цитування в тексті та внесення до бібліографічних списків тих джерел, які опубліковані російською мовою в будь-якій країні, а також джерел іншими мовами, якщо вони опубліковані на території росії та білорусі.

 

ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ СТАТТІ

Формат А 4; поля – 2 см (нижнє) х 2 см (верхнє), 3 см (ліве) х 1,5 см (праве); абзац – 1,25 см; міжрядковий інтервал – 1,5 см; шрифт – Times New Roman; кегль – 14.

Обсяг статті – від 10 до 20 сторінок (без урахування списків літератури та резюме). 

У тексті слід використовувати символи за зразком: лапки «…», дефіс (-), тире (–), апостроф (’).

 

СТРУКТУРА СТАТТІ

1. Ліворуч вказується УДК та тематичний розділ журналу.

2. Ім’я, прізвище, по батькові, інформація про автора(ів) (науковий ступінь, вчене звання, посада, назва та адреса організації, в якій працює(ють) автор(и)) мовою статті, orcid-код. Якщо автор не має orcid-коду, його можна отримати за посиланням https://orcid.org/Максимальна кількість авторів у статті – три особи.

3. Назва статті. Має містити не більше 10 слів, розкривати сутність проблеми та бути цікавою широкому загалу науковців. 

4. Резюме (від 250 до 300 слів) та ключові слова мовою статті (5-10 слів). Резюме має містити такі обов'язкові елементи: актуальність проблеми, мета, методи та результати дослідження.

5. Наукова стаття обов’язково має містити такі структурні елементи:

Вступ. 

Мета та завдання. 

Методи дослідження.

Результати. Статті обов’язково повинні мати емпіричну частину. Суто теоретичні роботи будуть допущені до публікації тільки якщо вони мають суттєву наукову актуальність.

Висновки. Висновки не повинні містити дані, яких немає в основному тексті статті.

Література, оформлена згідно вимог. Перелік використаних джерел наводиться в алфавітному порядку. У статті мають бути посилання на іншомовні джерела (не менше 25% від загальної кількості посилань).

References. Автор (трансліт), назва статті (трансліт), назва статті (в квадратних дужках переклад англійською мовою), назва джерела (трансліт), вихідні дані (місто з позначенням англійською мовою), видавництво (трансліт). Наприклад:

1. Bilodid, I.K. (Ed.). (1970). Slovnyk ukrainskoi movy: v 11 t. [The Ukrainian language dictionary]. Kyiv: Nauk. dumka [in Ukrainian].

2. Berezin, A.E. (2009) Elevatsiya kontsentratsii triglitseridov v plazme krovi i kardiovaskulyarnyy risk [Triglycerides plasma level elevation and cardiovascular risk]. Ukrainian Medical Journal, vol. 3, no. 71, pp. 70−76.

6. Ім’я, прізвище, по батькові, інформація про автора(ів) (науковий ступінь, вчене звання, посада, назва та адреса організації, в якій працює(ють) автор(и)) українською чи англійською мовою (відмінною від мови статті).

7. Назва статті українською чи англійською мовою (відмінною від мови статті).

8. Резюме (від 250 до 300 слів) та ключові слова українською чи англійською мовою (відмінною від мови статті) (5-10 слів).

Транслітерація імен та прізвищ здійснюється відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України «Про впорядкування транслітерації українського алфавіту латиницею» від 27 січня 2010 р. № 55.

Переклад засобами онлайн-сервісів є неприпустимим.

 

ПУБЛІКАЦІЙНИЙ ВНЕСОК

Розмір публікаційного внеску становить 1000 грн. Якщо обсяг статті перевищує 12 сторінок, то за кожну додаткову сторінку необхідно доплатити 40 грн. Література та анотації також входять до загальної кількості сторінок публікації, що оплачується. Публікаційний внесок покриває витрати, пов’язані з рецензуванням, коректурою і редагуванням статей, макетуванням журналу та розміщенням його електронної версії.

Реквізити для оплати надаються в офіційному листі підтвердженні електронною поштою від редакції журналу (офіційний e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ). 

За бажанням автор статті може замовити собі друкований примірник журналу. Вартість друкованого примірника – 800 гривень, які необхідно сплатити додатково до публікаційного внеску.

Електронна версія журналу буде розміщена на сайті до 28 вересня 2024 р.

Друкована версія журналу буде відправлена авторам статей, які замовлять друкований примірник, до 28 жовтня 2024 р. 

 

КОНТАКТИ РЕДАКЦІЇ

ДВНЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського»

вул. Старопортофранківська 26, м. Одеса, Україна, 65020.

Електронна адреса: www.politicus.od.ua

Електронна пошта: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Контактний телефон: +38 095 40 76 410

Час роботи: Пн-Пт 08:00-17:00

 

Інформація для авторів

Приклад оформлення статті