ВИМОГИ ДО СТАТЕЙ

Шановні автори!

Редакція запрошує до співробітництва вчених, практичних працівників, читачів, що цікавляться проблематикою журналу.

 

 Секції журналу

1. Теорія та історія політичної науки;

2. Політичні інститути та процеси;

3. Політична культура та ідеологія;

4. Політичні проблеми міжнародних систем та глобального розвитку;

5. Етнополітологія та етнодержавознавство.

 

До 10 грудня 2021 року приймаються

статті до № 6 наукового журналу «Politicus» за 2021 рік.

 

ПОРЯДОК ПОДАННЯ МАТЕРІАЛІВ

Для опублікування статті у науковому журналі «Politicus» № 6 за 2021 рік необхідно до 10 грудня 2021 року відправити на електронну пошту Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. наступні матеріали:

1. статтю;

2. довідку про автора.

Редакція журналу здійснює внутрішнє рецензування статті – розгляд статті одним із членів редакційної колегії (single-blind review – рецензент знає автора, автор не знає рецензента). На підставі проведеного рецензування автор може отримати одну з таких відповідей: - статтю прийнято до друку, - доопрацювати статтю, - автору відмовлено в публікації.

Статті у виданні перевіряються на наявність плагіату за допомогою програмного забезпечення StrikePlagiarism.com від польської компанії Plagiat.pl.

Оплата статті здійснюється тільки після офіційного підтвердження та надання реквізитів від редакції журналу (офіційний e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ).

Редакція журналу здійснює отримання та реєстрацію DOI для статей.

Матеріали, подані з порушенням вимог стандартів, не приймаються до редагування і публікації. Редакція зберігає право на редагування матеріалів, їхнє скорочення й уточнення найменування. Опубліковані матеріали виражають позицію автора, що може не збігатися з думкою редакції. За вірогідність фактів, статистичних даних і інших матеріалів відповідальність несе автор.

 

ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ СТАТТІ

Формат А 4; поля – 2 см (нижнє) х 2 см (верхнє), 3 см (ліве) х 1,5 см (праве); абзац – 1,25 см; міжрядковий інтервал – 1,5 см; шрифт – Times New Roman; кегль – 14.

Обсяг статті – від 10 до 20 сторінок (без урахування списків літератури та резюме). 

У тексті слід використовувати символи за зразком: лапки «…», дефіс (-), тире (–), апостроф (’).

 

СТРУКТУРА СТАТТІ

1. Ліворуч вказується УДК та тематичний розділ журналу.

2. Ім’я, прізвище, по батькові, інформація про автора(ів) (науковий ступінь, вчене звання, посада, назва та адреса організації, в якій працює(ють) автор(и)) мовою статті. Максимальна кількість авторів у статті – три особи.

3. Назва статті. Має містити не більше 10 слів, розкривати сутність проблеми та бути цікавою широкому загалу науковців. 

4. Резюме (від 250 до 300 слів) та ключові слова мовою статті (5-10 слів). Резюме має містити такі обов'язкові елементи: актуальність проблеми, мета, методи та результати дослідження.

5. Наукова стаття обов’язково має містити такі структурні елементи:

Вступ. 

Мета та завдання. 

Методи дослідження.

Результати. Статті обов’язково повинні мати емпіричну частину. Суто теоретичні роботи будуть допущені до публікації тільки якщо вони мають суттєву наукову актуальність.

Висновки. Висновки не повинні містити дані, яких немає в основному тексті статті.

Література, оформлена згідно вимог. Перелік використаних джерел наводиться в алфавітному порядку. У статті мають бути посилання на іншомовні джерела (не менше 25% від загальної кількості посилань).

References. Автор (трансліт), назва статті (трансліт), назва статті (в квадратних дужках переклад англійською мовою), назва джерела (трансліт), вихідні дані (місто з позначенням англійською мовою), видавництво (трансліт). Наприклад:

1. Bilodid, I.K. (Ed.). (1970). Slovnyk ukrainskoi movy: v 11 t. [The Ukrainian language dictionary]. Kyiv: Nauk. dumka [in Ukrainian].

2. Berezin, A.E. (2009) Elevatsiya kontsentratsii triglitseridov v plazme krovi i kardiovaskulyarnyy risk [Triglycerides plasma level elevation and cardiovascular risk]. Ukrainian Medical Journal, vol. 3, no. 71, pp. 70−76.

6. Ім’я, прізвище, по батькові, інформація про автора(ів) (науковий ступінь, вчене звання, посада, назва та адреса організації, в якій працює(ють) автор(и)) українською чи англійською мовою (відмінною від мови статті).

7. Назва статті українською чи англійською мовою (відмінною від мови статті).

8. Резюме (від 250 до 300 слів) та ключові слова українською чи англійською мовою (відмінною від мови статті) (5-10 слів).

Транслітерація імен та прізвищ здійснюється відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України «Про впорядкування транслітерації українського алфавіту латиницею» від 27 січня 2010 р. № 55.

Переклад засобами онлайн-сервісів є неприпустимим.

 

ПУБЛІКАЦІЙНИЙ ВНЕСОК

Розмір публікаційного внеску становить 900 грн. Якщо обсяг статті перевищує 12 сторінок, то за кожну додаткову сторінку необхідно доплатити 40 грн. Література та анотації також входять до загальної кількості сторінок публікації, що оплачується.

Реквізити для оплати надаються в офіційному-листі підтвердженні електронною поштою від редакції журналу (офіційний e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ). 

Поштова розсилка друкованих примірників наукового журналу «Politicus» відбудеться після 11 лютого 2022 року.

 

КОНТАКТИ РЕДАКЦІЇ

ДВНЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського»

вул. Старопортофранківська 26, м. Одеса, Україна, 65020.

Електронна адреса: www.politicus.od.ua

Електронна пошта: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Контактний телефон: +38 095 40 76 410

Час роботи: Пн-Пт 08:00-17:00

 

 

Інформація для авторів

Приклад оформлення статті